Prekių pristatymas

PRISTATYMO BŪDAI:

1. Siuntų pristatymas Jūsų nurodytu adresu per DPD kurjerius. Pasirinkę šį būdą galėsite atsiimti prekes namuose arba nukreipti siuntą į siuntų terminalą ar DPD atsiėmimo tašką.

siuntoms virš 100 eurų – pristatymas per DPD kurjerius nemokamas!
siuntoms iki 100 eurų – pristatymo kaina per DPD kurjerius pirkėjo adresu 4,95 €
2. Nemokamai galite atsiimti prekes iš ŠIAURĖ SHOP studijos Betono Fabrike, adresu Naujoji Riovonių g. 21, Vilnius.

3. Pristatymas į Neringą

Prekių pristatymui į Neringą taikomas papildomas mokestis, todėl prieš pateikdami užsakymą susiekite su mumis el. paštu info@siaureshop.lt

4. Baldų, sunkesnių nei 31 kg, užnešimo paslauga
Jeigu perkate baldą, kuris sveria daugiau nei 31 kg (valgomojo stalai, sofos, pastatomos lentynos, indaujos) ir Jums reikia užnešimo paslaugos, susiekite su mumis el. paštu info@siaureshop.lt.

5. Didelių gabaritų / sukiasvorių baldų pristatymas į namus gali būti apmokestinamas papildomai, apie tai nurodoma konkrečios prekės aprašyme šalia pristatymo termino.

KADA PRISTATYS JŪSŲ UŽSAKYMĄ?

Kiekvienos prekės aprašyme yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su mumis el. paštu. Jei dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių siunta vėluos, nedelsiant Jums pranešime.

SKIRTINGI PRISTATYMO TERMINAI

Jei viename užsakyme yra užsakomos prekės su skirtingais pristatymo terminais, tokiu atveju visam užsakymui yra taikomas ilgesnis pristatymo terminas. Taigi, jei viename užsakyme yra užsakoma viena prekė su 1 – 5 dienų pristatymo terminu, o kita su 1- 4 savaičių pristatymo terminu, visam užsakymui bus taikomas ilgesnis pristatymo terminas. Jei norite, kad vienu apsipirkimo metu Jūsų išsirinktos prekės, kurių terminai yra skirtingi, būtų pristatomos skirtingais užsakymo terminais, prašome daryti atskirus užsakymus.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę